Tuesday, January 11, 2011

mis kuradi ikaldus..

Aasta algas ilusa heateriga, kuid siis mäng lagunes täielikult... €800 pealt läksin NL20, kuigi ma seal eemine kuu ka mingi 2K kätt mängisin, beatisin seda pika puuga. Seekord on põhimõtteliselt break-even.
Iga sess algab -3 buy-ini litiga ja siis lasen hambad ristis kuna plussi tagasi jõuan.. Ise jaotaks 50-50 et sitt jooks ja sitad otsused, sest no mingi 8 korda vähemalt TPTK'ga seti kinni tagunud. Muidugi on vastased päris korralikult kokku ka tõmmanud igast 2-3 oudiseid toredusi ja vist 2-3x AA ka crackitud.
Vaatan, et järsku hakkasin NON-SD pottides retsilt raha kaotama... ja arvan et asi cbetis, kuna umbes 70% lasen ja alla 50% foldivad..kuradi fishi nii palju et pole mõtet bluffida... panen tänase graafiku ka.. nii on põhimõtteliselt iga päev... ehk keegi teab midagi soovitada et mängu jälle õigeks saada??

1 comment:

  1. Nagu siin foorumis paljudel on sinulgi näha tulemusele orienteeritud suhtumist. Kõigepealt kindlasti mitte vaadata graafikuid jms sessi ajal. Hiljem võib seda ülds paar korda kuus vahtida. Ja kui nendes TPTK kätes oleks vastas olnud TPGK või FD vms ja riveril oleksid poti maha võtnud, kas siis oleksid olnud need head otsused? Tähtis on arendada oskusi ja keskenduda pikale perspektiivile.

    ReplyDelete